Тріп-репорт на таблетку Ecstasy під назвою Ethereum.

504Gateway

Местный
Регистрация
23 Окт 2020
Сообщения
68
Реакции
69
Підопитний - EUPHORIA;
Тестер - вік(28), зріст(176), вага(65), стать(М)Т
естуюча речовина
- таблетка екстазі Ethereum;
Продавець - CHILLY WILLY SHOP®;
(активне посилання)
Толерантність до мдма - низька;
Супутні речовини в день тесту - вітамін С;
Фоторепортаж
upload_2018-10-21_13-35-51.png

Пролог
Отож, нудьгуючи вдома на час цього мерзенного карантину, отримую повідомлення від знайомого, що він зробив контрольну закупку у магазині CHILLY WILLY SHOP, і з любезністю запропонував затестити з ним таблетку Ethereum, а також презентувала сувенір у вигляді крутого фото в месенджері. Я довго не думаючи даю згоду.
Спосіб отримання
Відправлення на відділення Нової пошти.
Процес отримання пройшов вдало, без єдиного відхилення в небезпечну сторону.

Зовнішній вигляд
Прийшовши додому, я вирішив не гаяти часу і зразу ж накинувся роздягати свою кохану. Декілька шарів плівки, міні-зіпчик(дуууже круто виглядає) і крихітка в моїй долоні.
Акуратно витесаний квадратик, оранжевого кольору сподобався так, що захотілось його пофоткати.
З переду - лого соц. мережі Ethereum;
Ззаду - гладка поверхня з перетином для поділу, та абревіатурою CP.
Також таблетка вкрита міні-бльостками срібного кольору(чув що так позначають вміст кислоти, проте не впевнений що це так).
Ламається пополам без особих зусиль. Майже не кришиться. Запах відсутній. Смак гіркий, що характерно для xtc.

Тріп-Репорт
На годиннику 19:00. Настрій - мегапозитивний. Останні пельмені в мому шлуночку давно переварились. Плейлист забитий пантеоном techno-богів.
Кидаю дві половинки зараз(спершу думав пити пів+пів, але передумав) і сідаю за фоторедактор пошаманити над фоткою щойно закинутої табли.
19:30 Перший дзвіночок. Тіло вмить стало над легким. Навіть невагомим. Захотілось встати. Да, це воно... Ухххх. Страшно захотілось рухатись. І ні, це не стім, це просто афігенне відчуття в тілі. Відчуття легкості, невимушенності, лояльності та любові до всього. Це її величність ейфорія та її сестра емпатія.
19:50 Кинуло в жар, і я поняв що вхід ніхто не відміняв. Присідаю, бо чую що ком до горла підійшов. Сижу, дотягуюсь до пакета АТБ одною рукою, а другу тримаю вже біля рота, рига не загорами чую. Походу пельмеші збунтувалися, та не всі вискочили в унітаз.
19:55 Все як рукою зняло. Тошнота зникла, світло вмить стало яскравим. Хожу по кімнаті, все мацаю, і все таке прикольне тактильно. Глип в зеркало - зрак чуть-чуть збільшився, але самі очі...Вони такі добрі стали. Плато під цією таблою дуже прикольне. Але не стабільне. Про це, нижче.
21:00 Відчуваю що оберти спали. Пік ейфору пройшов. Хатні речі вже не приносять такого кайфу при дотику. Мурашки, яки били в голову при любому техно-треку також успакоїлись Сижу, думаю, блін, щось коротко дуже. Але з другого боку, може це таке плато? Просто з ефектів лишився стім, і магії на процентів 30%.
Ну і хрен з ним. Не став заморочуватись і копатись в голові по типу " гребе чи ні?". Вирішую що зараз саме той час, щоб постукати в гості до свого найпахучішого друга цієї кімнати. Шишманделики - ваш час рятувати ситуацію.
21:30 Забиваю як ніколи. 250mg. свіжонарізаної шишечки. Аж пальцем трамбував. Чогось відчувалось - що шиха дуже проситься у мій організм у великому розмірі. Я зазвичай курю 100-120mg одноразово. А тут четверть грама.
Вдихаю на всі легені. Тримаю. Випускаю. Блін.. Так легко заходить і виходить.
21:50 Получаю hi-кік мякою сативненькою пі*дюленою по голові, і падаю в ліжко.
Ваххх. Шишка знає своє діло. В очах все стало таким контрастним, що виглядало ніби по контуру всіх предметів пройшлись чорнилом. Я лежу, і охуеваю. Ну і нахлобучило. Сука. Видно залишки табли так нівроку розігнало. Телефон в руки не беру, бо навіть на 0% яскравості в мене сльозяться очі.
22:10 Вирівняло. Стан дууууже класний. Забрало всі міні побочки від табли, типу надлишкову контрастність, бруксизм, та розвязало язик. Доречі на піку дії дуже важко було говорити. Вязало рот, стукали зуби.
Вступила в дію індіка, і мені влом сьало навіть ворушитись. В голові, закритими очима все морфиться. Я щасливий...
00:30 Табла закінчила свою гру. Навіть не так. Закінчила свою гру - магія. Найпрекрасніше, що може подарувати мдма, це чари. Ті чари, які зможе описати лиш той, хто їх відчував. Ця всебічна любов, взаїмне переживання чужих емоцій, відчуття що всі проблеми можуть вирішитись всього навсього простими обіймами...

Далі без таймінгу... До ранку я так і пролежав, думаючи про всяку херно-всячину. Трохи злився, бо біля 4 ранку дуже хотів спати - а не міг!
І навіть повторне причастя до БОнГУ не допомогло. Відчував досить сильний стім. Психологічного характеру. Тобто серце було в нормі, а от психіка - стривожена. Ну, думаю, що там крім мдма було ще щось.
Слідуючий день був досить важким. В голові та серці якась пустота. Ходив вялий, даже телефон в руки лінь було брати. Кароче відходняк ще той. Блін, але як би це не парадоксально звучало - це набагато краще того стану, коли тобі на ранок нічого немає.
Чому? Та тому що, якщо ваш ранок свіжий та приємний то ви або:
а) пили не екстазі, а щось що імітує мдма.
б) ваш організм вже такий відтраханий ПАВ'ом що тепер не реагує ні на що.
Такого роду пустота - характерні побочкам від мдма. І це зворотня сторона медалі цього восьмого чуда світу.


Підсумок
Як тобі взагальному вона?
-Табла приємно здивувала. Не дивлячись на її милий вигляд - всеж має яйця, та може когось припугнути без досвіду від поглинання цілої зразу.
★Чи я її рекомендую?
-Так, Містер Піклз може з впевненістю рекомендувати її. Особливо для прогулянок(вхід перебути вдома!)
★Що по твоїм відчуттям в середені цього кубика?
- Як на мене, то там 180-220mg. досить якісного мдма, плюс (не впевнений) якийсь стимулятор.
★Щоб ти порадив для тих, хто хоче скуштувати Реддіт?
- Куріть шишманделики!!! І до, і під час, і після. Це поєднання у світі ПАВ - як автомбіль і пальне, або як холодна вода літом.
Тобто без пих-пих можливо юзати екстазі, але не так приємно як з ними. Шишулі наскільки мені відомо, разом з мдма утворюють синергію, тобто доповнять та підримають одне одного в разі необхідності.
На цьому все! Дякую,

P/S (Оцінки!)
Звязок з оператором - 10/10! Так тримати.
Надійність посилання - 10/10!
Упаковка - 8/10! Стаф просвічувався.
Дія таблетки - 7.5/10! Не краща з тих що я пробував, але й далеко не дно.
Цінова політика(з боку покупця) - 9/10! Ціна відповідає якості.
Постефекти/вихода - 6/10! Трохи засмутив стім, після закінчення дії табли, а також міні-депресія протяжністю в один день.
Загальна оцінка - 9/10! Середнє арифметичне;
 
Последнее редактирование модератором:
)аахах,витамин Ц
нормальный репорт бро!
 
Назад
Сверху