Тріп репорт на Гриби 🍄 від 7Avandon7 🕝🍄‍🟫📦🕜

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
320
Реакции
171
Назва магазину: 7Avadon7
Продукт:
Псилоцибінові 🍄 гриби
Заявлена вага: 1.5
За фактом : 2.5 г
Дозування: 2.5
Спосіб отримання: відправка поштою
Видано: https://rcclub.com/threads/7avadon7-proby.72294/
Тестер М 37.
Толерантність : гриби 🍄 пів року тому
Кросстолерантність :
Шишки післявчора

Передісторія :

Зайшовши одного дня на форум, побачивши, що новий магазин готовий роздати проби грибів, на що я відразу погодився, бо гриби я давно не вживав і планував купити пару грам, щоб розібратися в собі та отримати тріп, а тут можна отримати товар на пробу за тріп)
Зписавшись із продавцем уже за кілька днів я отримав свою посилку через поштомат.
Швидкість відправки 10 із 10

А от що до стелсу,3 із 10. Не розкриваю секрети, але це із серії із гамна і палиць.
Надіюсь мій Тріп прочитають продавці і робити висновки, що так вчиняти не можна



Тріп🛴🛴🛴

00:00 🕛
Заваривши собі чай з медом та лимоном, вирішивши просто гарно пережувавши гриби зїсти їх і запити чаєм.
Спочатку я планував з'їсти гриби і вирушити гуляти по лісі, але дощ 🌧️ зруйнував мої плани, і ось я допиваю свій чай сидячи у себе на квартирі.
Ну раз погода так вирішила за мене, то буду розбиратися у собі сидячи в комфортній середовищі.

00:40 Весь цей час я сидів на дивані і грав на приставці в гонки.І десь через годину після прийому грибів коли я вийшов з кімнати на кухню я побачивши перші візуали Але все це ніщо з тим що я почав відчувати коли повернувся до себе в кімнату.

01:30 🕜 Я сижу на дивані і ніби дивлюся на собі зверху, я бачу свою життя в одній проекції, замкнуте біля ⭕️ і тільки з іншого боку цієї проекції густий ліс природа, без шуму машин і гарним хвойним запахом.

Зкажу одразу,що той хто читає не зрозуміє одразу про що я пишу,так як текстом ці почуття передати складно🧑🏿‍💻

🕝 02:30 візуали не покидають мене, і голова забита думками, але я хочу вийти з квартири і просто пройтись. Я бачу яскраво одночасно і в один одного мій погляд фокусують деталі, я звернувши увагу на людину, яка сиділа в телефоні напроти мене цілу годину.

🕓 04:00 Я відчуваю тільки почуття голоду і легкий відхідняк.


Висновок : Не знаю що за стрейн, але мені він зайшов, я отримав від тріпу все, що хотів. Але наступного разу я піду у 8 з 10

Дякую продавцю за пробу ,а всім хто прочитав і хоча б щось зрозумів для себе ,моя повага
 

Вложения

  • IMG_7756.jpeg
    IMG_7756.jpeg
    1.1 MB · Просмотры: 15
  • IMG_7754.jpeg
    IMG_7754.jpeg
    1.1 MB · Просмотры: 10
Назад
Сверху