Тріп-Репорт на 🌳Amnesia HQ (тепличні) від Black Angel

smckwd

Пользователь
Регистрация
27 Май 2023
Сообщения
22
Реакции
22
  • Речовина: 🌳Amnesia HQ (тепличні) - Цільні запашні колобки в фірмовому вакумному пакуванні.
  • Виданий: BLACK ANGEL 👻
  • Клад: Конкретно в цифрах оцінити не можу, але клади в BLACK ANGEL були різні. Перший мій забір був не цих шш, а Гідроплану 2г, в Києві, які я успішно не знайшов і шоп видав мені в моєму рідному Івано-Франківську 🌳Amnesia HQ (тепличні). Згодом я почав брати в ІФ різні райони, перші забори були суто на Озері, то там і легкий забір і найменше людей ходить. А от в Крихівцях, місце ну так собі, дуже проїздне, постійно їздять машини, та і попередній перед цим раз там взагалі допізна сиділи і пили власники магазину, а клад був на території магазину, то ж довелося як в серіалі Містер Робот зайнятися соціальною інженерією, втертися в довіру власникам, попиздіти з ними, пивка бахнути, і тоді вже аж забрати, на жаль на це знадобилися додаткові гроші на Пиво та Сухарики. Осокори Фест місце незрозуміле для мене оскільки всі клади з цього місця мені видавали Крихівці. Я знаю, що кладмени ставлять з самого ранку, але ж забирати з під паркана чужого будинку дуже негарно. Це один клад про який я згадав. Тим більше, що того дня виявляється з нами паралельно ще хтось забирав. Раджу попрацювати над стелсом, та і взагалі якщо є можливість добавити більш віддалені райони як Вовчинці, або річка на Каскаді. Ще слід зазначити, що пакування неймовірне. Ваші сірі герметичні пакетики, що закриті по дефолту і не багато разові, просто неймовірні, всередині як завжди шишечка в фользі.
  • Фотографії: Фотографії я прикріплю нижче, а на рахунок ваги, вони завжди, ЗАВЖДИ, показували 1г, 2г, 3г. При тому, що вага відкалібрована, оскільки давніше з іншим шопом в мене стався недоваг, а виявилося, що мої ваги на 1г, показували 0.7г. Після калібровки вони стали показувати точніше, і в BLACK ANGEL👻вони завжди заявленої ваги, за що Респект!
  • Тестер: Вік мій неважливий, курю я 10 років, важу мало, ріст низенький, ще й чоловік і пес в одному тілі. Важливо те що я курю дуже багато і дуже часто і навіть після шмаління шишла від BLACK ANGEL щодня, мене всеодно Пре Класно, а це ПРЕКРАСНО!
screenshot-2023-06-26-213724-png.80349
screenshot-2023-06-26-215205-png.80351
screenshot-2023-06-26-215148-png.80350

  • Основний текст: Забиваю я значить бошечку в косячок перемішану з табачком в кавярні з подругою, що щойно приїхала з закордону. Ще не уявляю наскільки це потужні шишки, як зазвичай, забиваю немало, десь 2-3 козацькі банки + трохи тютюну(небагато оскільки я вже 2 роки як не курю цигарки, дякую Алану) і рухаємося в напрямку більш непримітного місця для куріння. Насправді дим був настільки густий і настільки солодких, що непримітними ми бути просто не могли, але дуже смачно накурившись, я настільки багато почав думати і відчуття стоуну було настільки максимальним, що дійсно в якійсь мірі перетворився в Мопса і відчував цей мега стоун еффект. Скільки ж часу воно крило, дай Боже <3. То ж я курю ці шишки вже не перший тиждень, брав вже дуже часто і цей шоп став №1 для мене в місті, оскільки ціна/якість. Але навіть не це головне, головне, що зі мною спілкується жива цікава людина, з якою завжди можна домовитися, яка виходить на зв'язок тоді коли вона нійбільше потрібна, мені не раз видавали клад після 10 вечору, що мега прекрасно. Курив я і з водного і косяків і з бонга скляного, щоразу цей 🐶PUG Еффект🐶
  • Висновок (оцінка по 420, Гав та 666 бальній шкалі):
-Речовина = 420/10
-Якість = 420/10
-Ейфорія = Гав/10
-Сила Соплі = 10/10
-Загальна оцінка 666/10
 
Благодарю за такой сюрприз, красивое оформление и фото соцветий. Люблю когда человек в полном мере описывает и передает свои эмоции и ощущения. Скидка 10% на следующий заказ ❤️
 
В Целом для первого раза неплохо, оформление гуд, но вот сам текст подкачал что ли, вроде что-то есть, но нет понятия входа, плато, выхода, но ниче) дело опыта
 
гарний тріпчик
 
"Забив косячок у кав'ярні"...

Оце ви безстрашний, мсьє..
 
Назад
Сверху