Тріп - репорт на Afgan Kush від Canna Cabana🌲🗣️🐛

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
370
Реакции
205
  • Шишка сорту Afgan Kush проба 1г
  • 🙋‍♂️
  • Canna Cabana нажимаємо👈🏿
  • 🙋‍♂️
  • Проба була отримана новою поштою, відправка була швидкою.
  • 🙋‍♂️
  • Але стелс,я оцінюю як 2 із 10,це був прозрачний герметичний вакуумний пакет між зламаною плиткою,яку у ванні ставити.Пацани ну так не можна)Опрацюйте будьласка це питання в подальшому…

  • IMG_6680.jpeg

  • Тестер: 30+ М Вживаю ШШ декілька раз в тиждень


  • 🌅Трохи предісторії.Посилка прийшла вчасно,якраз планував відвідати баню,і чисто індичий сорт мені здався цікавою ідеєю спробувати перед банькою,погода була казкова ,сніг ,лазня на березі озера,топчик одним словом🥳

00:00✅
Забивши в скляну трубку 150 - 200 мг зілля, викуривши все за 5 хапок, дим заходивши приємно, без кашлю і тд.

Ефекти почали відкриватися десь через 10хв, легкий стоун + розслабленість диванний ефект який супроводжував мене весь тріп.
Взагалі це дійсно класичний сорт для любителів індики.Навіть якщо брати щодо таймінгу то протягом двох годин я відчував однаковий ефект,а саме загальна релаксація,хочеться просто сидіти,чілити ,навіть не особливо є бажання спілкуватися якщо чесно) Як я і говорив увесь час покуру я проводив у бані, іноді виходячи з неї і занурюючись у крижану воду, я отримував задоволення і в цьому мені звісно допомагав Afgan Kush🌲

02:00✅Ефекти згасли ,залишилось відчуття легкості після шишки + бані


Висновки:🥃

Сама шишка гарно пролікована, в міру масляниста, чиста, без лишнього насіння і сміття.
Щодо її сили то вона підійде для тих хто курить рідко, або середнього рівня Толлера, для тих, які вбиваються 👨🏿‍🦰кожен день наврядчи її особливо відчують.

моя загальна оцінка 😎 7,7 з 10



Безмежно вдячний магазину за пробу,з нетерпінням чекаю анансований вами новий сорт🌲🥳

Всім 4:20 куріть вміру)))


 

Вложения

  • IMG_6682.jpeg
    IMG_6682.jpeg
    1.2 MB · Просмотры: 21
  • IMG_6681.jpeg
    IMG_6681.jpeg
    1.4 MB · Просмотры: 18
у вас смотрю тоже пришло не то что у продавца на фото , может курьер подменил товар на свой я хз... Продавец уверяет что они самые мощные, а по факту средние ...мой Трип будет чуток позже как домой попаду ...
 
Последнее редактирование:
у вас дивлюся теж прийшло не те що у продавця на фото , може кур'єр підмінив товар на свій я хз ... Продавець запевняє що вони найпотужніші, а за фактом середні максимум ... мій Трип буде трохи пізніше як додому потраплю ...
Цікаво буде почитати твій тріп)
 
Классный трип бро!

у вас смотрю тоже пришло не то что у продавца на фото , может курьер подменил товар на свой я хз... Продавец уверяет что они самые мощные, а по факту средние ...мой Трип будет чуток позже как домой попаду ...
У тебя толлер какой бро, каждый день куришь или не?
 
CannaCabana у меня толер танк наверное) курю каждый день , и по пару раз !
 
Назад
Сверху