Тріп на ШШ 🎥🌲від ⭐Oskar Shop⭐

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
370
Реакции
205

⭐Oskar Shop⭐

Го в магаз швидко

Шишка олдскульна

тестер вік 30 + вага 85


Прийшла довгоочікувана проба в ксть одного грам шш.Одразу за стелс він якісний,типу норм зашифрований,запах відсутній.

А тепер те для чого ви тут всі зібрались і читаєте це текст,багато хто подумав ,що в шопа багато позицій , шш будуть таке собі ,а ні ви помилились якість явно вища середньої.

Сама шишка гарно проманікюрена,але просушка якщо чесно така собі ,це явно бок ,запах не сильний ,але природній це радую,ну і що особо порадувала це його МаСлЯнИсТіСтЬ🥃

🕛 00:00
Вибране хороше місце для покуру близько природи,забито козацьку дудку привідкриті вікна 200мг за 6 хапок густо накрило все навколо + сильний кашель,але швидко пройшо.ВсЕ СуКа в диму і люди ТеЖ

00:15 Тупо САтіВА 🤩відкрилась стоуном ейфорією енергією

00:30 Ефекти рухаються в небо ТОР🏊‍♀️👨🏿‍🦰🤣
Розмовляю з другом ,спілкування ,загони у мене паралельно прогулка.

Реально сильна шишка,це відчувається

🕐 01:00 🕐 02:00
Скажу так ефекти дійсно не згасали ,я не знаю що за назва сорту ,але сатіва індіка 60:40 по відчуттях .в кінці ефекти почали
Прибивати в стилі індики,хотілось посидіти щось подивитись,все ще було позитивний настрій .І так як я травмував на тренуванні палець я не відчував болю під час покуру,також це олин із ефектів

Вкінці я смачно поїв і ось прямо зараз пишу вам в ефір.

Стафф 9 із 10 взагальному силі
Тому тут купляти звісно можна ,це якість за це не переживай
На ціну подивимось ,але думаю все буде в адекваті)

👨‍👨‍👧‍👦🏨Магазину бажаю зайняти свою ланку і тримати якість товару і обслуговування

IMG_6672.jpeg


IMG_6669.jpeg
 

Вложения

  • IMG_6666.jpeg
    IMG_6666.jpeg
    134.3 KB · Просмотры: 18
  • IMG_6668.jpeg
    IMG_6668.jpeg
    138.6 KB · Просмотры: 19
  • IMG_6667.jpeg
    IMG_6667.jpeg
    124.6 KB · Просмотры: 18
Спасибо за трип репорт
 
Oskar_Shop а тобі за якісні шш,чекаю цінник)
І вдалої перевірки
 
Назад
Сверху