Прайс. Контакты. Описание.

Друзі, магазин працює.

Багато повідомлень в Приватні, не всім встигаю відповідати.
Вся актуальна інфа - у оператора та на каналі новин.
 
Так-с, ну що я можу сказати. В першу чергу, хотілося б відмітити саму роботу магазину - оператор вельми приємний в спілкуванні, і спокійно допомагає та підказує що робити, навіть якщо ви такий самий дєбіч в справах з криптою як я. Загалом замовляю тут вже третій раз, і щоразу залишаюсь задоволеним комунікацією та швидкістю відправки (Особливе дякую за крайній раз, відправили буквально того ж вечора :) )
По якості самого товару претензій також зеро - нажаль мені бракує досвіду, щоб описати все так красиво, як це робили люди до мене, проте можете просто докласти плюс один мій голос до їхніх відгуків)
Співпрацею дуже задоволений, раджу замовляти тут, у інших навіть бажання немає пробувати)
Всім мирного неба, та слава Україні :)
 
Так-с, ну що я можу сказати. В першу чергу, хотілося б відмітити саму роботу магазину - оператор вельми приємний в спілкуванні, і спокійно допомагає та підказує що робити, навіть якщо ви такий самий дєбіч в справах з криптою як я. Загалом замовляю тут вже третій раз, і щоразу залишаюсь задоволеним комунікацією та швидкістю відправки (Особливе дякую за крайній раз, відправили буквально того ж вечора :) )
По якості самого товару претензій також зеро - нажаль мені бракує досвіду, щоб описати все так красиво, як це робили люди до мене, проте можете просто докласти плюс один мій голос до їхніх відгуків)
Співпрацею дуже задоволений, раджу замовляти тут, у інших навіть бажання немає пробувати)
Всім мирного неба, та слава Україні :)
а що замовляли? розкажіть ще трошки)
як довго тримало, які ефекти? буду вдячний
Сообщения автоматически объединены,

Друзі, магазин працює.

Багато повідомлень в Приватні, не всім встигаю відповідати.
Вся актуальна інфа - у оператора та на каналі новин.
@happypig85 цей контакт актуальний?
 
Последнее редактирование:
цей контакт актуальний?
Актуальний контакт оператора телеграм - в першому повідомленні теми.
Якщо потрібне підтвердження акаунту через форум - напишіть оператору.
 
Актуальний контакт оператора телеграм - в першому повідомленні теми.
Якщо потрібне підтвердження акаунту через форум - напишіть оператору.
Бро дай якусь акцію будьласка на premium ШШ
Просто 10г - 120 бачей це перебор(
З мене якісний тріп🥒
 
Shushkodav Вітаю.
Розумію, що хочеться курити якісні шиш по ціні звичайних. І ми б з радістю знизили Прайс на наші індорні сорти. Але є ринок, який диктує інші умови: саме зараз, всі шиш розлітаються з такою швидкістю, що ми не встигаємо поновлювати запаси, і якщо раніше завжди мали на вибір 8-10 сортів, то зараз це 1-3.
Тому, просто немає сенсу ні в оптових продажах (ціна зараз не падає нижче ціни за 10г) ні в зниженні ціни - так як більшість клієнтів задоволені ціною, якістю товару, сервісом.
 
Shushkodav Вітаю.
Розумію, що хочеться курити якісні шиш по ціні звичайних. І ми б з радістю знизили Прайс на наші індорні сорти. Але є ринок, який диктує інші умови: саме зараз, всі шиш розлітаються з такою швидкістю, що ми не встигаємо поновлювати запаси, і якщо раніше завжди мали на вибір 8-10 сортів, то зараз це 1-3.
Тому, просто немає сенсу ні в оптових продажах (ціна зараз не падає нижче ціни за 10г) ні в зниженні ціни - так як більшість клієнтів задоволені ціною, якістю товару, сервісом.
Ну якщо є покупці то сенсу знижати ціну немає.
А взагалі можете відправити пробу?
Попробую і якщо дійсно убойні шш то візьму


Хоча думаю немає у вас проб
Також напишу тріп
 
Напишіть будь ласка скільки коштує амф UHQ зараз у 2023 році
 
Напишіть будь ласка скільки коштує амф UHQ зараз у 2023 році
Амф Premium, UHQ (проходить додаткове очищення)
2г = 40 $
3г = 55 $
5г = 75 $
10г = 130 $
20г = 210 $

Амф Classic, HQ
3г = 35$
5г = 50$
10г = 90$
20г = 150$
 
happy pig 85 от скольки можно минимальный заказ почтой сделать?
И нету фото Амфетамина свежего интересно глянуть на него
 
IMG_3407.jpeg
 
mykola1985 ты брал почтой?
И какое качество ?
Это обычный или премиум ?
 
Всім ку🖐️, напишу пару слів про chilli willy. Замовляв у них грибочкі і ЛСД вже біля 5 разів і вцілому задоволений. Відправляли НП за 2-3 дні після замовлення. Проблем ні разу не було, оператор приємний,майже завжди онлайн, допоможе у випадку чого з оплатою (навіть якщо ви такі ж рукожопичі як я)
Недавно якраз протестив сорт голден тічер. Не знаю як в кого, але по відчуттям тріп більш насиченіший, яскравіший та сильніший як зазвичай. Так що не рекомендую куштувати відразу велику хапку (таку яку ви зазвичай берете), мб. пробуйте для початку по менше. Вхід м'який 15 хв, сам тріп десь 4-4.5год.. і ще десь годину постефекти. Неприємних побочок (типу тошноти, болю в животі і т.д) не спостерігав, хіба що підвищення температури і пітливість ( але думаю без цього ніяк). Як обслуговуванням так і якістю товару завжди задоволений.
Усім рекомендую, Чілі Вілі, та гарного тріпу)
 
Да магазин давно работает и нареканий на их работу не было. Только положительные отзывы в основном)!
 
Я от тоже хочу заказать сделать , написал оператору в ЛС жду ответ
 
Амф думаю
 

Похожие темы

Назад
Сверху