Відгуки

GrowTechnology

Местный
Продавец
Регистрация
27 Янв 2021
Сообщения
355
Реакции
415
Якщо ви хочете пожалітись на роботу курʼєрів чи оператора, це можна зробити в цьому розділі.
Позитивні відгуки також приймаються.
 
Відгук - асортимент хороший, оператор привітний. На Гарант-угоду погодився
 
Последнее редактирование:
ТРИП на ГОВЕРЛУ
Толер дня два три не курил думаю маленький00:00 вытягаю первый напасик мг 100-120 немного кашлючая все норм подержал выпустил на выходе тоже давило но все терпимо за ним пошёл второй напасик такой же
00:05-00:15 вытянув два напаса я немного присел посидеть подумать стоит ли мне делать третий но повтикал мин 10 понял что зделаю и погнал за третим видно индюшка преобладает даже очень присев на стул опять завтик телефон в руках залипон полный но мыслей много тянет поговорить00:15-00:30 накурило очень плотно после трех дней перерыва сидел на стуле и просто залип даже сигу не курил что они есть сижу втыкаю в телефон как работает под.TERRA Ops
даже не обращаешь внимания на окружение вот сюда ребят можно донатить именно им на прямую ну а там кто как хочет у все я думаю есть свои люди +)
00:30-00:45 все тот же залип но уже легче и уже полный рослабон а не прибивалово все же начинаю курить сигу покурив мне стало немного легче подпустило проснулся страшный жор очень страшный холодильник берегись я иду!!!01:00-01:15 пока делал себе кушать грел мясо на гриле было интересно все это делать даже весело тяжесть в ногах стою и залипаю на решётку как поджарило ммм вкусно
01:15-01:30 все полный попуск мясо как будто Бог мне подогревал рецепторы взорвались все на столько вкусное что невозможно ням нямШишки очень классные понравились можно брать та и ищо и клади у ганджи как всегда лутчие

Оценки
Опер 9/10
Шишка 9/10 как мне кажется 70/30 инд. сат. очень хорошая убивает хорошо шиш на весь день если впринцепи не залипнуть как я вечером то можно норм двигаться я б сказал
клад 10/10 Кладчику респект отличный кладчик хороший магнит подошёл забрал ушёл общая оценка 9.5/10
спасибо за пробу

photo_2024-02-03_21-01-46.jpg
 
Шановні учасники форуму,
Сьогодні я хочу поділитися з вами репортажем про продукцію від магазину
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.
— вбивчу шишку OGKZ.
Насамперед, хочe висловити подяку Ganjah.cc за його сервіс(більше 70+ покупок).
Наслідуючий етап — оцінка якості упаковки.
Стандартне пакування, біле ізо, легесенький прикоп, декілька операцій з мобільним телефоном, і вага була в моїх руках. Тепер час повертатися до дому.

Після розпакування товару та перших вражень, я був готовий до дегустації. На вигляд та запах шиш неймовірні. Гарного зеленого кольору, з витонченим запахом, який не передати словами. Гріндер справляється дуже гарно(як шш з Америки чи Канади), дуже доюре підходить до закрутку!
Запалюю траву, і вже за 10 хвилин починаю відчувати ефект. Світ навколо мене змінюється: кольори стають яскравішими, а відчуття насиченішими. Моя увага прикована до комп'ютера, і кожен момент стає магічним.
Через декілька годин ефект зменшується, і я починаю відчувати легку втомленість та релакс. Час відправитися на кухню: у мене апетит на вершки. Після смачної вечері та додаткового перекуривання я відчуваю себе повністю задоволеним та з гарним настроєм
В кінці кінців, все закінчується тому я роблю останю баночку та буду згадувати такі гарні та чудові години)
Повністью рекомендую магазин! Одні з найкращіх шш на ринку!!!
Попереджаю! Якщо Ви спробуєте сервіс та якість у
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.
то ви залишитесь назавжди!
Всім усього найкращого!
Дякую ще раз
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.
!

Фото додаю.

photo1707588302.jpegphoto1707588302 (1).jpeg
 
Покупка (05.03.2024) Виноградарь
Клад недалеко от остановки (радует)
Место не особо людное (спрятан хорошо)
Курьер отдельное спасибо за его труды!

Шиш Карамель) запах пиздец у неё
На вид просто бомба 💣 2 банки и спать 💤

Всем рекомендую шоп, оператор кстати топовый человек и поможет в любой беде

Берите не пожалеете, на себе проверено!
 
Шановні учасники форуму,
Сьогодні я хочу поділитися з вами репортажем про продукцію від магазину
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.
— вбивчу шишку OGKZ.
Насамперед, хочe висловити подяку Ganjah.cc за його сервіс(більше 70+ покупок).
Наслідуючий етап — оцінка якості упаковки.
Стандартне пакування, біле ізо, легесенький прикоп, декілька операцій з мобільним телефоном, і вага була в моїх руках. Тепер час повертатися до дому.

Після розпакування товару та перших вражень, я був готовий до дегустації. На вигляд та запах шиш неймовірні. Гарного зеленого кольору, з витонченим запахом, який не передати словами. Гріндер справляється дуже гарно(як шш з Америки чи Канади), дуже доюре підходить до закрутку!
Запалюю траву, і вже за 10 хвилин починаю відчувати ефект. Світ навколо мене змінюється: кольори стають яскравішими, а відчуття насиченішими. Моя увага прикована до комп'ютера, і кожен момент стає магічним.
Через декілька годин ефект зменшується, і я починаю відчувати легку втомленість та релакс. Час відправитися на кухню: у мене апетит на вершки. Після смачної вечері та додаткового перекуривання я відчуваю себе повністю задоволеним та з гарним настроєм
В кінці кінців, все закінчується тому я роблю останю баночку та буду згадувати такі гарні та чудові години)
Повністью рекомендую магазин! Одні з найкращіх шш на ринку!!!
Попереджаю! Якщо Ви спробуєте сервіс та якість у
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.
то ви залишитесь назавжди!
Всім усього найкращого!
Дякую ще раз
У Вас недостаточно прав для просмотра ссылки. Войдите или зарегистрируйтесь.
!

Фото додаю.

Посмотреть вложение 87480Посмотреть вложение 87479
Классно гениально бомбезно
 
idq неплохо
Но это скорее отзыв чем Трип)
 
photo_2024-04-09_21-24-14.jpg
photo_2024-04-09_21-24-55.jpg
photo_2024-04-09_21-25-07.jpg

Забрал шишки от данного продавца, хорошие и сервис топ.
 

Вложения

  • photo_2024-04-09_21-25-03.jpg
    photo_2024-04-09_21-25-03.jpg
    112.4 KB · Просмотры: 7
Назад
Сверху