Тріп-репорт по Dextro-methamphetamine від MDMACC

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
M

Mangoc

Гость
Привіт сім’я!
Даний відгук буде про магазин, який тільки починає свій шлях на просторах нашого прекрасного ресурсу. Потенціал у даного селлера, на мою думку, солідний, адже продукт у нього вищої якості. Щоправда, я рекомендую попрацювати над сервісом і далі я розповім в чому проблема.
Посилання на перевірку магазину:
Спілкування з оператором не було довготривалим. Буквально пару повідомлень і я отримав місце схованки.
=> На мою думку, це правильний підхід – швидко вирішили, кожен отримав, що хотів і розійшлися.
Над наступними двома пунктами, я рекомендую серйозно попрацювати, а саме — місце схованки та сама упаковка товару.
Першочергово – рекомендую звернути увагу продавця на місце кладу. Забрати з подібного місця, майже ніколи не вдасться швидко. Прибув за адресою. Підїзд в який мені треба було потрапити вартували три бабулі. Поки чекав коли вони покинуть мою наступну контрольну точку: я купив неподалік клад канабісу, сходив забрав «міну» і повернувся назад чатувати поки трійко немолодих дам покинуть лавку біля входу в підїзд. Тривала дана сцена досить довго, а на дворі не літо, чекати – холодно. Минув певний проміжок часу і дами пішли. Я наблизився до нової контрольної точки і знову сів чекати доки хтось відкриє двері з домофоном, щоб я зміг потрапити в під’їзд. На даному етапі я втратив ще хвилин 15 свого часу. Нарешті відчинили двері, і мені ще пощастило, що вдалося уникнути питань від жителів будинку на тему того, що я тут нафіг забув. На цьому квест не закінчився, адже майбутній продавець не зробив фото з місця схованки, мені довелося обходитися лише коротким описом з місця і пошуки продовжилися в середині будинку. Не знаю, чи селлер звертав увагу на мій зріст під час вибору місця для мене, але хоч тут мені пощастило, добре, що мій зріст дозволив дістати клад без ускладнень хоч і на ощуп.
=> Я вважаю, що до вибору місця варто ставитися більш ретельно і відповідально. І, будь ласка, не надавайте ні в якому разі перевагу прикопам, це взагалі лайно ідея.
І друга, не менш важлива складова – упаковка. На мою думку, такий дорогий і якісний товар точно не варто пакувати в зім’яту фольгу. Як мінімум не те, що вдруге така упаковка не придатна для використання (видається на перевірку і купуватиметься надалі товар явно не на один раз юзнути), а просто дістати усю речовину з мінімальними втратами – справді складно. Варто сказати, що це мій перший знятий клад з феритовим магнітом, я був здивований, що таке ще використовують.
=> Краще використовувати старий-добрий zip-lock, з нього і легше діставати і ним можна скористатися неодноразово.
=> Не вважаю, що оптимальний вибір для закріплення кладу – феритовий магніт, краще використовувати неодимові магніти – вони в десяток разів менші за розмірами і потужніші в рази.
Подробиці тесту
Магазин проходить перевірку – MDMACC.
Мої параметри – 189/110/19.
Речовина – D-meth.
Вага проби – 250мг.
Вжито впродовж тріпу – 2 рази по 50мг.
Спосіб вживання – інтерназально.
Толерантність до речовини – відсутня, стимулятори вживаю рідко.
Загальнодоступна інформація про речовину
1. Для мене, достатньо інформації я отримав з англовікіпедії:
Україномовна і російськомовна вікі досить скупа на інформацію про цю речовину.
2. Ще досить цікавою була наступна стаття:
Щоправда вона наповнена, як на мене, більш складною термінологією і багато чого, що пояснює ця стаття – потребує додаткових пояснень.
Тест
Після того, як були пройдені усі «квест-кімнати» і нарешті «лід» був у нас, ми з моїм колегою знайти затишне місце на березі озера, для того, щоб спакувати це все добро в зручний чік і зробити пару смужок на двох.
00:00 — 00:10
Робимо дві доріжки, приблизно по 50мг кожному. Мій колега робить все в одну, а я ділю на дві, так як люблю симетрію, на мою думку, ліпше, щоб пік увесь ніс, ніж крутило половину. Залітає легко, буквально пару секунд не відчувається майже нічого, а потім різкий біль, печіння і свербіж у носі. Відчуття один в один коли пропускаєш удар в ніс, хто знає – зрозуміє про що я.
00:10 — 00:40
Буквально за 10 хвилин дискомфорт в носі починає зникати. Відчувається, як речовина стікає в горло, не скажу, що відчуття гидке, не так як від амфетаміну. З’являються перші ефекти. Колега сказав, що мене помітно прискорило. З’явився приток тепла по всьому тілу і речовина почала ненав’язливо проявляти свою дію. Ми сіли в метро і вирушили у справах.
00:40 — 01:20
Пройшло близько сорока хвилин після того, як ми прийняли даний препарат. Дискомфортні відчуття в носі минули повністю, нічого вже не турбувало. Зіниці були в нормі, трошки більші ніж зазвичай але це не помітно. Відчувався спокій, легка і ненав’язлива ейфорія, тепло в тілі, розслаблення в ногах і прилив доброти з балакучісю. Немає жодних сумнівів, що речовина діє так як треба. Дуже незрозуміло для мене плинув час, здавалося, що вдвічі повільніше, ніж зазвичай. Нарешті ми дісталися потрібної нам станції метро, нарешті вийшли на вулицю.
01:20 — 04:00
От ми вже ззовні. Ми не відчуваємо на скільки швидкі наші рухи, думки і розмова. Йдемо то швидко, то повільніше, щоб не викликати підозри зі сторони оточуючих. Зустріли нашого спільного знайомого, пройшлися з ним, він навіть нічого не запідозрив, адже вели ми себе абсолютно адекватно. Пройшлися трошки з ним. Далі пішли у справах, не хочу нікому з вас розповідати про ці нецікаві для читання дрібниці.
04:00 — 05:00
Ми знову сіли в транспорт і вирушили, до знайомого додому, де нас чекали два добродія. Там же ми і вирішили зробити ще по смужці, але меншій, так як маса проби нас обмежувала, пригостили друзів і випити чаю за грою в карти. Цього разу не було такого сильного свербіння, як напочатку. Ефекти плавно оновилися.
05:00 — 15:00
Ми потусувалися пару годин і я вирушив додому. Як ви мабуть здогадалися, ні їсти, ні спати мені протягом усього тріпу мені незахотілося. З легкістю поробив домашні справи і прийнявся за написання репортажу.
15:00 — 16:00
Д-мет ще досі діє, я дописую тріп.
Висновки:
Оператор – 10/10 (Нічого зайвого. Щоправда відповідь я отримував не одразу, думаю це пов’язано з тим, що магазин проходить перевірку і це налагодиться.)
Місце кладу – 3/10 (Як на мене місце незручне, небезпечне і просто непідходяще. Варто працювати над цим.)
Упаковка – 1/10 (Не вважаю, що алюмінієва фольга надійна упаковка і не вважаю, що феритовий магніт надійно закріпить «міну». Краще використовуйте неодимові магніти, вони в десятки разів менші та надійніше тримаються за залізо.)
Товар – 10/10 (Я взагалі не фанат стимуляторів, але тут якості варто віддати належне – це дійсно лід, а не як у деяких продавців.)
P.S. Дуже сподіваюся, що мої поради, щодо покращення роботи даного магазину, будуть враховані, адже, я вважаю, такий товар – повинен мати відповідне обслуговування.
Магазину швидкого проходження перевірки! Всім доброї ночі і гарного настою!
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху