Трип - репорт на ШИШКИ OG Kush від RAYTOP🌿

Shushkodav

Местный
Регистрация
24 Апр 2023
Сообщения
363
Реакции
204




🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻🧑🏿‍💻

  • ШИШКИ OG Kush
  • Виданий RAYTOP
https://rcclub.com/threads/raytop.71407/page-2#post-803662
  • Спосіб отримання клад. Вкотре переконуюсь ,що хлопці знають свою справу ,клад був чітко по мітці у тупічковому місці,де вдень інколи ходять люди,а от ввечері це пустирь.Упакований в ізоленту

- Вага проби 2 г

  • Тестер: 30+ М. ШШ декілька раз в тиждень

Передісторія: вже в друге отримую пробу у цьому шопі і скажу так,магазин щедрий,особисто я ще не стикався з такими вічливими і пунктуальними тіпами🤝Без зайвих слів узгодили мою кандидатуру,я написав оператору ввечері і вже зранку мене зустріли координати в телеграмі.Вирушив за кладом зняв за хвилину без палєва.І одразу вирушив на пятачок до водного…

00:00 🕛
Забив ковпак козацький,напалив,дим плотний білого кольору,реально в ковпаку було десь 150мг,витянув і одразу люто закашлявся,разом із цим я зрозумів,що одного буде достатньо

00:05🕛
Все мене починає накривати повільно ,але впевнено.Виходжу в людне місце,відчуття ,що ти тупо йдеш як в уповільненій зйомці.Мій слух уловлює всі слова і звуки які створюють люди навколо.Я направляюсь в бік озера ,яке повністю замерзло,щоб трохи повеселитись з гармонією природи )

00:30🕛
Я посередині озера,розумію,що гавколо нідуші і мене люто криє.Дія трави гібридна одночасно на мене впливає як і індика так і сатива,розум помутнів ,одночасно з тим в голові 1000 думок)
В даличині я замічаю рибака,підхожу до нього і починаю цікавитись чи клює)Різко міняю тему і починає йому розказувати якусь свою історію,в мене відчуття ейфорії і легкого тупняку


01:30🕜
Я й не замітив як пройшов час,я то втикав в ту лунку,і мені здавалось що я бачу риб на дні озера 🤣То кружляв по льду,то зайобував рибака

02:00🕛

я вже подорозі додому,заходжу в магазин і купляю пельмені.Народ це були найсмачніші пельмені які я колись їв☺️🐻💨Після того ефекти повністю пройшли

Народ це дійсно топові шишки,купляйте поки є)
Оцінка ШШ 9 із 10

Дякую ,що прочитали,фото добавлю ввечері
 
IMG_7177.jpeg
 

Вложения

  • IMG_7178.jpeg
    IMG_7178.jpeg
    1.2 MB · Просмотры: 12
Назад
Сверху