Кекси від «Невідомого Секті продавця»

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
G

Gonderlig

Гость
Останній репорт на сьогодні…
Ну ось і настав час розповісти вам про мій, та моїх друзів, перший досвід з кексами. Як тільки я побачив в наявності даний товар, одразу написав продавцю, та замовив собі тестовий набір. Все оперативно відправили і вже через день я отримав свої кекси. Нарікань по стелсу немає , 10\10.
Тестери :
Т1 (Я) – Толлер 0, пробую вперше. Вага 56. Трохи подавлений настрій.
Т2- толлер 0, пробує ПАР вперше. До цього взагалі нічого не приймав, але від кексів відмовитися не зміг. Вага 80.
Т3- толлер 0, пробує вперше, до цього декілька раз тестував марихуану, всі спроби були негативні. Вага 60 кг.
Дозування: Т1 – цілий кекс, Т2 І Т3 – один кекс на двох.
Фото:
Тест:
20:00 З’їдаємо свої кекси. На смак досить смачно, але відчувається смак марихуани. Т2 та Т3 взагалі специфічний смак не відчутний.
21:00 До цього моменту ніяких змін не було, але вже відчуваю, що починає плавно накривати. Т2,Т3 взагалі нічого не відчувають.
21:20 Мене вже плотно так взяло. Ефект повністю сативний.Усмішка на лиці, та хороший настрій. Ефекти все ще ростуть і ростуть.
22:00 Ефект наростає ще сильніше і зупинятися не планує . Т2 І Т3 все ще нічого.
22:30 Відчуваю , що настало плато. Але саме в цей час стається дещо негативне. Т3 стає різко погано і починається сильний жах для мене.
Різкі головні болі та сильна тошнота в нього. Його аж трясе ( і це від половини кексу). Так як мені стало страшно, мій тріп зіпсований, велика параноя та відчуття страху в мене.
Минає 20 хвилин, стан в нього ще гірший. Тому пишу бігом «Невідомому» . Одразу з ним вирішуємо , що прийняти Т3 і я біжу шукати дані таблетки. Гарно дякую вам за те, що ви вчасно відписали.
Після того як Т3 прийняв таблетки, мій стан покращився, Т3 все ще було дуже погано.
Через 30 хв йому стало трохи легше і він вже міг нормально дивитися фільм, який його трохи заспокоїв. Декілька годин він ще мучився і потім заснув. Вранці було також погано.
Узагальнення:
Так як Т2 взагалі не взяло, а з Т3 вийшла сумна ситуація, то опишу тільки свій ефект.
Незважаючи ні на що, я кладу кексам 5+. Це дійсно дуже крутий продукт, який багатьом буде до душі. Ефекти тривають близько 5-6 годин ( до 2-х годин виходить на плато, потім стрімко тримає 2 години і іде на спад 1-2 години. Присутній хороший хай ефект, чудова ейфорія та настрій. Також пробиває на голод.
Для людей з досвідом рекомендую вживати цілий кекс, для інших –половину. І будьте обережні з дозуванням!
Ось такі веселі кекси)))
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху