Трип репорт на марку lsd 200mg (тема продавца удалена)

skripi

Местный
Регистрация
9 Дек 2022
Сообщения
258
Реакции
181
ыр.jpg
Без тайминга бо часу для мене не було
Записався на пробу лсд від нового магаза продавець відправив все доволі бистро
Наступний день вечір,забираю посилку на нп відправляюся на базу
Розпаковка: розодравши всю упаковку моїми очима не було просканіровано ні марки ні зіпа з розсипухой,добре роздивлячись,тайнік був обнаружений стелс 10-10
Пробую:
Беру марочку ложу на язик,ще не розумію і не уявляю близько який треш мені прийдеться пережить.(перший психотроп)

Взяв один лайтовий напас спілкуюся з друзями ефектов від лсд не відчуваю
Пішли прогулятися
Через невеликий відрізок часу начинається я дивлюся на місяць і він доволі цікаво обтікає хмарами тай сам потік думок якось по іншому обтікав мою голову
Говорити не особо хотілося і я просто наблюдав за тим що робиться я собі зрозумів начиється вход.
Продовжив свою подорож до водніка
По дорозі наблюдаю доволі цікаву картину як тінь від дерева перетворюється на силует дівчини яка дуже гарно танцює під місячним сяйвом це було чудово.
Вирішивши що хочу побути один,
Беру другий напас назву його білет в нікуда.
Далі час для мене просто поплив
Ефекти все сильніше і сильніше накривали мене
Далі все що було неможу описати словами від неймовірних фракталів
До візуалів
Телепортивовся в гараж коріша стена з озб
Начала крутиться і дихать просто наблюдав за цими картинами куча галюцинацій.
Далі все було як в сні поспілкувався з штентакльом(ютуб канал Муха відос про лсд) хто знає пойме.
02:00
Вихожу з гаража і переживаю люті тріпи вимикається світло і я вибігаю з гаража бо тьма бутто хотіла мене затянуть обратно в гараж
По путі додому пережив 3 смерті
Дома загубився з кросами і тапочками в руках (просто ситуація стою з кросами і тапочками в руках,а мій кругозор просто зузився до 1 полоски думаю для родичів було за цим наблюдать чудово)
Лягаю в ліжко в мене літають дракони по кімнаті тінь від місяця падає на вікно,а те в свою чергу свою тінь дублює і літає по кімнаті
Но я вже питаюсь заснутт.
Все остальне,що було просто неможу підібрати слова щоб описати


  • Вывод: оценка марці 100\100
  • Все дуже чудово від відправки до самого товару я приголомшений ефектом і дуже рекомендую данний магаз
 

Вложения

  • IMG_20230308_203716_4.jpg
    IMG_20230308_203716_4.jpg
    1.4 MB · Просмотры: 18
Красиво спасибо !)
Без тайминга бо часу для мене не було
Записався на пробу лсд від нового магаза продавець відправив все доволі бистро
Наступний день вечір,забираю посилку на нп відправляюся на базу
Розпаковка: розодравши всю упаковку моїми очима не було просканіровано ні марки ні зіпа з розсипухой,добре роздивлячись,тайнік був обнаружений стелс 10-10
Пробую:
Беру марочку ложу на язик,ще не розумію і не уявляю близько який треш мені прийдеться пережить.(перший психотроп)

Взяв один лайтовий напас спілкуюся з друзями ефектов від лсд не відчуваю
Пішли прогулятися
Через невеликий відрізок часу начинається я дивлюся на місяць і він доволі цікаво обтікає хмарами тай сам потік думок якось по іншому обтікав мою голову
Говорити не особо хотілося і я просто наблюдав за тим що робиться я собі зрозумів начиється вход.
Продовжив свою подорож до водніка
По дорозі наблюдаю доволі цікаву картину як тінь від дерева перетворюється на силует дівчини яка дуже гарно танцює під місячним сяйвом це було чудово.
Вирішивши що хочу побути один,
Беру другий напас назву його білет в нікуда.
Далі час для мене просто поплив
Ефекти все сильніше і сильніше накривали мене
Далі все що було неможу описати словами від неймовірних фракталів
До візуалів
Телепортивовся в гараж коріша стена з озб
Начала крутиться і дихать просто наблюдав за цими картинами куча галюцинацій.
Далі все було як в сні поспілкувався з штентакльом(ютуб канал Муха відос про лсд) хто знає пойме.
02:00
Вихожу з гаража і переживаю люті тріпи вимикається світло і я вибігаю з гаража бо тьма бутто хотіла мене затянуть обратно в гараж
По путі додому пережив 3 смерті
Дома загубився з кросами і тапочками в руках (просто ситуація стою з кросами і тапочками в руках,а мій кругозор просто зузився до 1 полоски думаю для родичів було за цим наблюдать чудово)
Лягаю в ліжко в мене літають дракони по кімнаті тінь від місяця падає на вікно,а те в свою чергу свою тінь дублює і літає по кімнаті
Но я вже питаюсь заснутт.
Все остальне,що було просто неможу підібрати слова щоб описати


  • Вывод: оценка марці 100\100
  • Все дуже чудово від відправки до самого товару я приголомшений ефектом і дуже рекомендую данний магаз
 
Назад
Сверху