Тріп-репорт на 2C-B від ACID LORD

SiriusWhite

Пользователь
Регистрация
5 Апр 2024
Сообщения
14
Реакции
9
Продавець: Acid
Гілка магазину: https://rcclub.com/threads/acid-lor...-b-2c-i-kijiv-poshta.72129/page-2#post-820835
Тестер:
Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер/крос-толлер: 2С-І 8 днів тому
Спосіб вживання: перорально
Речовина: 2C-B
Дозування: 23 мг


Передісторія:
Посилку отримав на Укрпошті. Стелс гарний, як завжди.

Фото речовини:
da019499-e6c2-41b4-a95c-d72c42fb0b53.jpg


Перевірка реагентами:

photo_5420106199518535451_y.jpg

0b4ad917-0f45-4686-af6c-83f263d60067.jpg

de71eea1-73f7-4254-8afd-a8016e0a4b16.jpg


Використовував реактив «Маркус». На фото видно, що явно сімейство 2С*.

Підготовка:
Відважую на вагах 23 мг речовини собі й засипаю в капсулу. Роблю ще одну таку саму капсулу з ідентичним дозуванням для дружини.
2d17426e-61f1-4ca0-9da7-099987d1582b.jpg
6adf0bda-4618-4793-afd2-d2e298fbb82e.jpg
a7e357b1-eb5e-4d0e-aad5-0899f1caf4f8.jpg


Таймінг

00:00
Приймаємо з дружиною по капсулі сибірі.

00:15 Обоє відчуваєм легку ейфорію та мурахи в грудях. Пальці на ногах та руках стали холодні.

00:40 Стало холодно. Лягли під ковдру. Пульс трохи почастішав. Почали переглядати старі фото. Ловим лампові почуття.

01:10 Дружину прибиває лежати. А я вийшов на вулицю на декілька хвилин. Подивився на небо. Теплі спогади з дитинства ринули в мою голову. Відчуваю запахи дитинства.

01:30 Мене також прибило до кроваті. Відчуття схожі на MDMA. Зіниці розширені. Ейфорія, емпатія і мазанина плавно і потужно розкриваються. Кімната набирає магічних рис.

02:00 Дружина почала заганятись. Постійно дивиться на пульс на Apple Watch. Каже, що думки погані, баче неприємні картини. Я стаю її психотерапевтом. Намагаюсь вивести її з негативного психологічного стану.

02:30 Ми закрили очі і почали подорожувати по нашим спільним спогадам. Почали цілуватися та обійматися. Я продовжував сеанс психотерапії. Дружина бачила образ сови на поличці, і це її заспокоювало. Так як сова, частий провідник в моїх ДМТ-подорожах. Також бачила мухомори які наче росли в кімнаті. Дружина поступово заспокоювалася. Я відчував який чудовий цей світ і як нам пощастило народитись.
image1.jpg


03:00 Лише тут загони в дружини повністю закінчились. Піднавчив її справлятись із своїм психологічним станом. Каже що їй стало добре. Ну і мені спокійніше.

03:10 Почали слухати музику кожен в своїх навушниках (бо в сусідній кімнаті спить малюк), але у нас був заздалегідь підготовлений однаковий плей-лист. Включаєм синю гірлянду. Відчуття, що ми десь в клубі. Музика звучить обʼємно, огортає та проходить крізь мене. З закритими очима видно візуали - віхрі, спіралі, пульсуючі квіти. Такий самий ефект відчуває і моя дружина. Танцюємо.
3917bacf9d4e8433372a23c99878a30f.jpg


03:30 Лягаємо і продовжуємо слухати музику. В чотирьох навушниках звучить одна музика. Тіло лежить, очі заплющені, а в свідомості ми танцюєм. Відчуваємо неймовірно глибокий звʼязок та трепет. Проживаємо та спостерігаємо початок наших відносин. Все пронизано сексуальною енергією. Почуття чисті. Смакуємо ті моменти. Дружина заплакала від емоцій. Відчуваємо ту закоханість яка зараз вже переросла в любов. Емпатія повністю охопила кожну клітину тіла, охопила всю свідомість. Це сильніше MDMA. Так хочеться щоб кожен відчув те, що відчуваєм ми.
Af0sF2OS5S5gatqrKzVP.jpg


Зайнялись коханням. Сибір - це найкраща ПАР для занять саме коханням. Секс ніжний, чуттєвий, з максимальною віддачею.

05:20 Хочеться їсти. Їмо шоколадні батончики, деруни зі сметаною. Дуже смачно. Потім чистим зуби.

06:00 Дія закінчилась. Зіниці в нормі. В обох відчувається приємний післясмак. Обговорюємо досвід. Дружина каже, що не розуміє як могла загнатись. І коли я направляв її словами, то їй ставало добре. А коли переставав говорити, то всякі дурниці лізли в голову. Я сам не думав, що таке може бути від сибірі. Так що майте на увазі, і майте поруч тріп-ситтера.

07:00 Приблизно на цьому таймінгу тріпу умиротворено поринаємо в сон.

Епілог: Спали гарно. Могли б спати до обіду, але, по-класиці, розбудив малючок. Звичайно не доспали (сон був 4 години). З побічних фізичних ефектів відчували мʼязову слабкість, яка до обіду зникла.

Висновки:
Мені дуже сподобався досвід. Емпатія сильніше ніж від MDMA, як в мене, так і в дружини. Психоделічність думки достатня для пропрацювання проблемних моментів. Контролювати тріп простіше ніж з LSD та Псилоцибіновими грибами. Але сет і сеттинг з психоделіками завжди важливий. Досвід з 2C-B дуже бажано переживати з коханою людиною. Речовина здатна повернути в будь-який яскравий момент і дати можливість пережити його знову. Також я впевнений, що допоможе парам у яких кризисні моменти.

Оцінки

Продавець: 10/10
У мене дуже теплі відносини з цим магазином

Стелс: 9/10
Креативний та надійний, але були рази коли був трішки краще

Речовина: 10/10
Чиста. Ефекти відмінні.


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Гарный Трип !
 
Мене одного цікавить, де цей чувак такі приколи дістав, коли у темі лізеру немає жодного тестера, а користувачі пишуть що селера і слід зник?
 
Назад
Сверху