Трип репорт Меф от PAXAN.VIP

skripi

Местный
Регистрация
9 Дек 2022
Сообщения
263
Реакции
180
Вещество: мефедрон
Выдан: PAXAN.VIP https://rcclub.com/members/paxan-vip.60165/
Клад: Хороша локація,легкий прикоп по понятних ореінтирах,дві зіпкі ізо по стандарту
IMG_20230303_082127_835.jpg
Тестер: возраст-19, рост-168, вес-69, пол-м
Основной текст:
Привіт це мій перший трип репорт можуть бути помилки.
Відносно не давно на форумі,короче сидів собі на роботі гортав ленту,як побачив новий цікавий магаз який роздає проби,власник кінув фото корди все як має буть)
6:40
Мав їхати зранку на працю но запізнився на маршу думаю ну його нахуй отчітуваттся на роботі,написав начальнику,що захворів,а сам пішов на іншу зупинку їхать по дела набрав другу,щоб так скучно не було.
7:40
Доїхали норм пішли пішком на корди від зупинки грубо говоря 20хв.
Клад зняли легко но якби не друг я б його і не найшов бо не давно в двіжусі закладок (1-пів року) бо прикоп хороший був.Поїхали ще за іншими взяли шиш.
8:00
Розпаковую зіп,сам меф був кристалами до цього пробував його тільки 1 раз в порошкоподібному вигляді і стреманувся,що соль хотя меф це та сама соль,грубо кажучи
Думаю похуй розкришую жигой в зіпі і знюхаю стелю на патіфона не велику дорогу приблизно 0,10-0,15 г
Витягую все до останньої каплі,відразу запекло в носі,хв 2 і пішли люфти
По відчуттям нічого не зрозумів ну тай лан,проходить хв 10 і пиздують 3 тіпа до нас в корчі ми межанулись і пішли звідти.
8:30
Не зрозумівши ефекта,пішли в магаз купив водички перейшли на іншу "точку" роблю ще одну таку саму стежину,розумію що вже починає мінять відчуття по тілу і все інше но всерівно щось не то.
9:10
Вже хотіли їхать додому но вирішили ще поїхать по клад фена (його знайомий не найшов) піти собі подивиться і тут мене вже починає брать по хорошому з другом(він чисто напаляний) на різні теми спілкуватися емпатія накрила з головою
10:20
Нічого не найшли все було перерито хтось шкурив знатно бо на кожній ямці як я зрозумів де був клад лежала цукерка бджілка і буквально все перерито вдоль стежки мене захоботило трохи тоже порозкідав всю траву як Сатана
Їдемо додому на фарі
10:50
Приїхали і мені посоветували,що його(меф) треба з лампи курить найшовся знайомий з цокольом зразу
Дав йому попробувать не затягуючи переводняк піздец.
12:00
Всі поросходились я
Остаткі догашую в ще одну стежку
Перед дорогою додому
Стежка виходить така хороша зразу клац,печіння ,люфти такі кіслотні шо пздц.І чапаю додому і тут мене іменно догнало як треба іду викупаю шо мене п₴здує.
12:30 зайшов додому врубив музичку і заліп в комп
Потім коли начало попускать,похавав
Тай нормально є


Вывод: клад 10-10
Ефект 6-10 ( не зайшов ефект)
Побочкі потім ну не особо сильні п'ю чайок дивлюсь серіал і норм
Вообщем і целом всьо гуд н
 
Топовий репорт красава)
 
Меф должен быть всегда под рукой в трипе, и больше хавать надо, дето 0,200 первый трэк, второй трэк 0,300догон делить на две ноздр и чотко если меф чоткий
 
меф курить нельзя!!!
 
Меф должен быть всегда под рукой в трипе, и больше хавать надо, дето 0,200 первый трэк, второй трэк 0,300догон делить на две ноздр и чотко если меф чоткий
Первые две дороги должны быть самыми жирными, 0.2-0.3, а потом поддерживать и догоняться средними. Рабочая схема)
 
BERiOWN ты знаешь толк в отдыхе
 
Назад
Сверху