Teon

https://rcclub.com/threads/teon.64131/

Pete's cookies

Замовив цей сорт близько двох місяців назад, пару днів назад докурив останній "напіс". Дуже задоволений цим сортом, допоміг розвантажити мізки під час досить емоційно важкої роботи. Також як завжди задоволений продавцем, знайомий з ним ще з 2016 року, ніколи не було нарікань щодо якості продукції, та особливо щодо ціни. Щодо стелсу також немає ніяких нарікань, звичайний стелс з вакуумом, не пропускає запах. Моя оцінка 10 балів по всім цим критеріям.
Тестер: 30-ти років. Стандартна вага і комплекція. Високий толер.

Про цей сорт
Досить сильний ефект через вміст тгк на рівні 20%. Здебільшого індика приправлена сативою. Володіє класним смаковими якостями. Запах задовольнить будь-якого ласуна.

Упаковка, скарб і спілкування оператора на рівні!

Мелю одну банку, шишка масляниста, а запах дуже приємний.

00:00 Роблю перший вдих, дим солодкий і терпкий.

00:05 Ні трохи не придушило, пролікована ідеально. Смак печива і одурманюючий хай. Ось що вас очікує після першої банки

00:10 Фантазія розганяється, розслаблення розкочується по тілу, музика стає приємнішою.

00:20 Якщо ви творча особистість, впевнений на 100% - у вас буде прорив у ваших "застоях".
Відмінно допоможе подивитися на якесь складне питання у вашій голові з іншого боку. Крута штука для медитації, пошуку креативних рішень.

00:50 У роті сушняк, повіки трохи потухли, рухатися вже лінь, хочеться поїсти

01:30 Я здивований як валить ця шишка, тріп тривав до двох годин. Закінчився логічним стоуном який тривав декілька годин. Досить часто він тривав по 3-4 години навіть враховуючи те, шо я курив щодня. Дякую магазину за відмінний сервіс!
Ps. Привіт з Ліги
 
  • Like
Реакции: teon
Еще одна успешная сделка с продавцом
+rep
Дякую! Обращайся.
Сообщения автоматически объединены,

АУТДОР сорта(позже еще будут добавление др. сорта). Шишки перебитые, измельченые, полностью очищенные от веток струпалей, полностью готовые к употреблению шишки. Без плесени. За той росипи что по 0.4 дол, сильнее значительно. За целых значительно слабее. Без семян. :

Amnesia

От 1 до 2 грамм - 2,5 дол/грамм;От 2 до 5 грамм – 2 дол; От 5 до 10 грамм – 1.7 дол; От 10 до 50 грамм - 1.5 дол;

От 50 до 100 грамм - 1 дол;

От 100 до 200 грамм - 0.75 дол

От 200 до 500 - 0.65 дол.

От 500 - 0.5 дол.





ИНДОР, ГИДРА сорта. Сенсемилья, целые, без семян. Очень сильные шишки. Некоторые шишки очень крупные. Без плесени, если и будет где-то пятнишко ето в микроскопическом количестве, по сравнению что были перед етим:

White Widow(Сидбанк Blk.Seeds)

Amnesia(Сидбанк Blk.Seeds)

Daiquiri Lime(Сидбанк Dutch Passion)


От 1 до 2 грамм - 8 дол/грамм;От 2 до 5 грамм – 7 дол; От 5 до 10 грамм – 6 дол; От 10 до 50 грамм - 5 дол;

От 50 до 100 грамм - 4 дол;

От 100 до 200 грамм - 3 дол(Пока нет)

От 200 до 500 - 2.5 дол(Пока нет)

От 500 до 1 кг - 2 дол(Пока нет)

От 1 кг - 1.9 дол(Пока нет)




ИЗМЕЛЬЧЕНЬЕ С ЛИСТЬЯМИ СО ВСЕХ СОРТОВ:

Традиционным способом употребление не очень сильная. А для каномасла - то каномасло выходит очень сильное. Диетическое приятное употребление. И более выгодно получается делать каномасло - по выходу. Кто делал обычно предварительно проводили декарболизацию. Также можно делать гашиш Киф - с 50 грамм приблизно выходило 3 грамма первокласного. Или настойки на спирту(в теплом, горячем месте от несколько дней до несколько недель) потом выпаривать и - Вакс. Также можно делать экстрактором Сокслета.

От 5 до 10 грамм - 1 дол;

От 10 до 50 грамм - 0.8 дол;

От 50 до 100 грамм - 0.5 дол;

От 100 грамм - 0.4 дол;

Крупный опт договорные цены.
 
Последнее редактирование:
Здрастуйте! На днях была вторая покупка у данного магазина
Покупкой остался доволен

Что касательно цены: у Teon'a она приятная). За такие деньги очень даже хорошие шш.

Ждал, кстати, на несколько дней меньше чем в прошлый раз, что не может не радовать.
В этот раз, как и впервый, Teon скинул номер ТТН.
Что касательно упаковки, то упаковано все супер! упаковка вакуумная, хорошо спресовано.
Касательно веса тоже все четко!
Рекомендую данный шоп всем.

Приятно иметь дело с уже проверенным, надёжным магазином. Обязательно буду заказывать еще.
 
Хочу подякувати Теону за його роботу, адже якби не його сативні шишки боюсь уявити наскільки хуйовою і безрадісною була б для мене ця зима.
Я курив сорт Pawer Plant і незалежно від кількості кожного разу він піднімав мені настрій а також всім кому пощастило опинитися поряд. І всі завжди залишалися задоволеними
https://Бмврц.biz/styles/default/xenforo/clear.png

Отож за якість говорити довго не буду, сорти в теона бувають різні і постійно міняються але всі вони або хороші, або дуже хороші))
Ну і звичайно ціни. Ціни просто фантастичні як для 2022 року, коли око звикло до 300-400гривень за грам, тут, ти купляєш за 100! І це, звичайно, дуже тішить
Єдиним мінусом цього продавця є хіба що довгі відправки, проте це змушує хвилюватися тільки перший раз. Всі наступні, розумієш, що якщо замовлення оплачене, то рано чи пізно воно буде в тебе. І очікування того варте!
 
Всем привет, хочю принести огромнейшую благодарность теону за подгон розсыпи, дело было так, написал я ему в тг с просьбой накурится более или розсыпи, на что он мне дал положительный ответ и предложил протестировать как ра новопоступившую розсыпь, и скажу я вам розсыпь нормального качества, меня с моим толлером сыпухой тяжело удивить, но не скажу что прям удивила, но очень хорошего качества розсыпь, и за такую цену, не то что можна брать а даже нужно. Меня начинало накуривать с третей банки а пациков со второй, так что:
РЕКОМЕНДУЕТСЯ
 
teon
Приветствую, я еще делаете подгончики?) Отпишу все по полочкам.
 
Не перший рік вже беру у теона. Завжди все чотко)
 
оч хочу новую россыпь на нг от теона, но походу это нереально да :/
 
Дрова, пліснява, труха і лопухи
Гіршого ставлення до канабісу ніж в цього продавця я ще не зустрічав


Почну спочатку. Потрібно було поповнення асортименту перед НР, моя ферма не справляється з об\ємами. Вирішив взяти тут опт.

Продавцем було заявлено:
АУТДОР сорта(. Шишки полностью очищенные от веток струпалей, полностью готовые к употреблению шишки. Без плесени. Без семян, сенсемилья. :
ИНДОР, ГИДРА сорта. Сенсемилья без семян. Очень сильные шишки. Некоторые шишки очень крупные. Без плесени, если и будет где-то пятнишко ето в микроскопическом количестве, по сравнению что были перед етим:
В процесі переговорив з\ясувалось що аут - це ніякі не шишки, а розсип. Вирішено брати індор, 238 грам, він дорожчий але заявлено якість.

Що прийшло? Ось:
photo_2022-12-26_15-22-08.jpg

Ще до розпаковки стало ясно, що шишки зрізались з гілками.

Доходило до абсурдного:
photo_2022-12-26_17-13-24.jpg

Оце так і приїшало. І таких паличок з мікрошишками було декілька. А просто палок набагато більше. Одного з сортів 10% від ваги це палки. А загалом ось усі:
photo_2022-12-26_21-20-29.jpg

Майже 16 грам дров!

Лопухи гровіером також не зрізались. Але це не найгірше. Найгірше - це пліснява. До червертини шиок уражені пліснявою. При чому навіть не робились спроби перебрати шишки, відділивши пліснявілі - тупо все складене в одну кучу.
Пліснява - це те, що робить канабіс шкідливим, її спори потрапляють в легені та вражають печінку.

photo_2022-12-26_17-54-28.jpg

На фото одне з уражених суцвіть. Багато не фоткав: камера на сухих шишках не передає труху. Лопухів т а плісняви набралось, за мінусом пакета, біля 20 гр
photo_2022-12-31_18-21-56.jpg

Написав продавцю, що він торгує відходами, на що отримав відповідь:

- ну такие

Занавєс.
 
Дрова, пліснява, труха і лопухи
Гіршого ставлення до канабісу ніж в цього продавця я ще не зустрічав


Почну спочатку. Потрібно було поповнення асортименту перед НР, моя ферма не справляється з об\ємами. Вирішив взяти тут опт.

Продавцем було заявлено:
АУТДОР сорта(. Шишки полностью очищенные от веток струпалей, полностью готовые к употреблению шишки. Без плесени. Без семян, сенсемилья. :
ИНДОР, ГИДРА сорта. Сенсемилья без семян. Очень сильные шишки. Некоторые шишки очень крупные. Без плесени, если и будет где-то пятнишко ето в микроскопическом количестве, по сравнению что были перед етим:
В процесі переговорив з\ясувалось що аут - це ніякі не шишки, а розсип. Вирішено брати індор, 238 грам, він дорожчий але заявлено якість.

Що прийшло? Ось:
Посмотреть вложение 73061
Ще до розпаковки стало ясно, що шишки зрізались з гілками.

Доходило до абсурдного:
Посмотреть вложение 73062
Оце так і приїшало. І таких паличок з мікрошишками було декілька. А просто палок набагато більше. Одного з сортів 10% від ваги це палки. А загалом ось усі:
Посмотреть вложение 73063
Майже 16 грам дров!

Лопухи гровіером також не зрізались. Але це не найгірше. Найгірше - це пліснява. До червертини шиок уражені пліснявою. При чому навіть не робились спроби перебрати шишки, відділивши пліснявілі - тупо все складене в одну кучу.
Пліснява - це те, що робить канабіс шкідливим, її спори потрапляють в легені та вражають печінку.

Посмотреть вложение 73064
На фото одне з уражених суцвіть. Багато не фоткав: камера на сухих шишках не передає труху. Лопухів т а плісняви набралось, за мінусом пакета, біля 20 гр
Посмотреть вложение 73065
Написав продавцю, що він торгує відходами, на що отримав відповідь:

- ну такие

Занавєс.
Так это ты у него берешь и в соседней теме перепродаешь? Хитро.
 
Дрова, пліснява, труха і лопухи
Гіршого ставлення до канабісу ніж в цього продавця я ще не зустрічав


Почну спочатку. Потрібно було поповнення асортименту перед НР, моя ферма не справляється з об\ємами. Вирішив взяти тут опт.

Продавцем було заявлено:
АУТДОР сорта(. Шишки полностью очищенные от веток струпалей, полностью готовые к употреблению шишки. Без плесени. Без семян, сенсемилья. :
ИНДОР, ГИДРА сорта. Сенсемилья без семян. Очень сильные шишки. Некоторые шишки очень крупные. Без плесени, если и будет где-то пятнишко ето в микроскопическом количестве, по сравнению что были перед етим:
В процесі переговорив з\ясувалось що аут - це ніякі не шишки, а розсип. Вирішено брати індор, 238 грам, він дорожчий але заявлено якість.

Що прийшло? Ось:
Посмотреть вложение 73061
Ще до розпаковки стало ясно, що шишки зрізались з гілками.

Доходило до абсурдного:
Посмотреть вложение 73062
Оце так і приїшало. І таких паличок з мікрошишками було декілька. А просто палок набагато більше. Одного з сортів 10% від ваги це палки. А загалом ось усі:
Посмотреть вложение 73063
Майже 16 грам дров!

Лопухи гровіером також не зрізались. Але це не найгірше. Найгірше - це пліснява. До червертини шиок уражені пліснявою. При чому навіть не робились спроби перебрати шишки, відділивши пліснявілі - тупо все складене в одну кучу.
Пліснява - це те, що робить канабіс шкідливим, її спори потрапляють в легені та вражають печінку.

Посмотреть вложение 73064
На фото одне з уражених суцвіть. Багато не фоткав: камера на сухих шишках не передає труху. Лопухів т а плісняви набралось, за мінусом пакета, біля 20 гр
Посмотреть вложение 73065
Написав продавцю, що він торгує відходами, на що отримав відповідь:

- ну такие

Занавєс.
Теон как продавал хуйню пару лет назад так и дальше ею торгует. Фу позор, я считаю что такому продавцу не место на площадках, пусть научится ответственно относится к своему делу, а потом лезет в бизнес.
 
Теон как продавал хуйню пару лет назад так и дальше ею торгует. Фу позор, я считаю что такому продавцу не место на площадках, пусть научится ответственно относится к своему делу, а потом лезет в бизнес.
Брали у Теона (раз лично я и пару раз ребята знакомые)-осталичь довольны
 
teon
Привет, может сделаете для пользователей какой-нибудь привнот?)
 
Теон как продавал хуйню пару лет назад так и дальше ею торгует. Фу позор, я считаю что такому продавцу не место на площадках, пусть научится ответственно относится к своему делу, а потом лезет в бизнес.
Ех, знати б про це раніше
Сообщения автоматически объединены,

Так это ты у него берешь и в соседней теме перепродаешь? Хитро.
Вчись, поки я живий)))
Сообщения автоматически объединены,

teon
Привет, может сделаете для пользователей какой-нибудь привнот?)
Хочеш його пілсняви покурити? Я тобі безкоштовно віддам, повний пакет з його врожаю залишився
 
Назад
Сверху