Амфетамін сульфат від "wave shop".

kenny661

Пользователь
Реакции
6
1.Амф сульфат 🙂😁трохи більше 1 г,білий такий як сніг ,є невеликий хімічний запах зблизька(фото як обичний фен)в гуглі забийте))))

2.Куплений в магазі wave shop https://rcclub.com/forums/Wave-Shop/

3.Спосіб употребленія так сказать,через ніс😑👃☄️дозування:0.5 розділив собі на 4 рази.

4.Точна вага 1.05г

5.Спосіб отримання,🤷через бот ,викопаний по мітці з картинки.😑

6.Тестер :я😑мужик років 28,180,75

7.Толерантність:Маригуана" авто ак 47 сільвер,авто сіндрелла джек."кожен день ,починаючи від нового року,останнім часом йшло мені вже по ² г в день.🤷

8.Останній покур,за день перед покупкою.

9.Почуття перед тестом (трохи страшновато було,до цього курив лише марихуану й любиму приправу від якої конвульсит завжди 🤕🤕🤒
ЯК купив амф розповім нижче.
My histori
Десь в Закарпатті
Понеділок 11 червня,в мене закінчилася трава,закінчилася смола з ковпака.З баригами нічо Нехочу мати,так як бадяжат з табаком.
Писав я операторові тиждень за спайсуху,хотів спробувати що у вейв щопі за спайсуха,але її тиждень небуло ,та й трава закінчилася яка в мене б ла з іншого магазу (почався синдром відміни на наступний день)🤬Так хотів спайс спробувати від wave що капец,мій друган біля толчка ніч провів,цікаво мені стало задегустувати.По причині що спайсуху не завозили до нас в місто близько 2 тижнів,вирішив перший раз спробувати амф сульфат.

Що я вам скажу,інформації дуже мало,толком не розберешся як дозувати ,скільки й тому подібне.Читав тріп репорти ,за скільки їм той 1 грам йшов щоб не відкинути копита.Чат гпт відмовився цей чел мені надавати інфу як вживати фен.🤕🤷Короче розібрався сам якось.

10.Замовив через бот,й за 5 хвилин я вже мав дані куди мені йти копати з лопатою.Колись брав в них траву ,шкода що не завозять більше.Й так про місце,місце шикарне,не під якимось водяним апаратом ,або коло відділка ментівського як знають хворі на голову кури робити.
Місце тихе,в під'їздах де можна сказати глуш,тишина,зняв за 1 сек,прикоп все чотко й по справі,як і завжди.Звичайний зіп пакет ,обмотаний ізольентою(стандарт).

Приїхав додому,все було досить швидко,щоб не відкинути копита ,мікро дозингом перший раз 50 млг приблизно,потягнув через ніс
Для мене як для новачка це щось новеньке,запах невеликий є на який не звернете увагу.Пощіпувало приблизно 30сек в ноздрях.
00:00 замкнувся першою кінською дозою в 50 млн,пішов врубити Саус парк мульти й чекати.Ефекту поки ніякого
00:40 ефект дуже слабкий,я зрозумів що треба дігнатися ще однією полосою приблизно в 100 млг,думаю собі такий що за нах це взагалі якась штука безпонтова.
00:45 Мене почало ху@рити в поти як з відра,голова тупо мокра була,зрачки розширилися,відчув мурашки по рукам й плечам,стало якось як від марихуани трохи,але підтошнювало спочатку.

00:50 Побіг дуже швидко в душ ,пропарився як в бані,відчуття вогонь,щось подивив на свого дзюрика Тай думаю пограюся трохи.Жінки вдома і так немає

01:00 мене жорстко пробило на розговори ,зайшов як завжди в world of warcraft й в діскорд,почілив хвилин 20 ,й зрозумів що хочеться подушити змія.Приблизно душив зміюку до 2 годин,взагалі не шарючи що я роблю.як не смішно,коли переставав душити,починало підтошнувати.

02:00 Лежу чілю,чую як серце плавно працює,почалася тихікардія й розслабон,просто лежав ,виснажений .Думав чи панікувати чи ні,чи небуде зарас бед тріпа в мене й не проведу ніч в госпіталі🤷🌝класика

2:10 пішов в#бав дорожку 150 млн ,хорошу таку,думав ще копита не відкинув значить дозволено,можна🤷🌝😁так я просидів рукоблудствуючи на якусь Бойли Джей з інтернета до 8 ранку,з перервами на Південний парк
Що я замітив,так це те що як настрій залежить від того що ти дивишся,включаш порнушку в тебе одні відчуття ейфорії якоїсь,включаєш в моєму випадку мульти й починає тупо бути весело

08:00 розтарабанив останню дорожку з 0.5 поділеної,коли йшов після того як встав резко з ліжка,відчуття в голові були як від спайса ,накрило що капец.

12:50 зарас пишу тут цей репорт,вже попустило,зарас йду іншу 0.5 ділити поки жінка не прийшла😁😁😁🌝🤷

Висновки,як на мене який коштував тільки гаріка,Марію,і приправу.
Амф це така річ ,що ти в свідомості,й ти тупо безпалевний ,але рубає так нормально,враження в мене позитивні залишилися🌝

Висновки першопроходця
1.Амф в цього магаза даю 10 з 10,магаз відноситься серйозно до покупців,мені сподобалося.

2.Кура 10з10,багато раз брав й траву коли ще була,міста безлюдні ,все чітко й ясно ,знімається як магніт так й приклад за сек

3.оперу даю 9 з 10,довго відписує інколи,але проблеми небачу,працює собі,відповідає на питання ,що коли де 🤷🤷😁

4.Магаз 10 з 10 ,ніколи не підводив,проблем з ненаходами особисто в мене небуло за 15-20 покупок,бот працює адекватно 10/10 швидкий ботяра.

5.Ейфорія на 7 /10 ,лупить сильніше від есциталопрама

6.по силі мені як накуреному зайшло,можу сказати що амф сильний ,залежить від вашого дозування😁10/10

7.консентрація уваги 10 з 10

З побічних ефектів,трохи тошнота яка потім переходить,але в кожного організм по свому це приймає.Трохи сушнявило мене ,просто пив води й все🌝Тобто не страшно

Ось і все друзі,це мій перший реп,не судіть строго,магаз рівний 10/10 раджу всім
https://rcclub.com/forums/Wave-Shop/

Надіюся що колись можливо змилуються надімною й дадуть затестити їх спайс .Репорт обов'язково написав би ,розумію що ак недавній в мене ,але 🤷🤷кому не хочеться проби 🌝🌝🤷🤒🌝

Гарний репорт як для новачка, досить цікава історія
🌝

Ну не знаю как может быть 10/10 если ты с нулевым абсолютно толлером за 12 часов въебал полку в соло. Чистый фен (такого у нас нет) должен активно действовать ~6 часов с 60мг, без толерантности. Оценки на отходах лучше поставишь, не начинай эту дрянь вообще, очень обманчивая вещь. И спайс не надо, после него просто шишки уже будут слабо

rihardjmaes відходняк жопа,не хочеться зарас ні спайсу ні трави ні сигарет,таке відчуття що взагалі я більше Нехочу нічо мати з наркотиками😑😑2 дня тупо пролежав ,сил не було.🙂🙂розквасило мене звісно добряче,1 г за сутки вєбав,більше Нехочу .😁😁Хто любить таке ,скажу що в цього магаза пре реально,але точно не для мене.🥲краще вже травою вбитися

rihardjmaes відходняк жопа,не хочеться зарас ні спайсу ні трави ні сигарет,таке відчуття що взагалі я більше Нехочу нічо мати з наркотиками😑😑2 дня тупо пролежав ,сил не було.🙂🙂розквасило мене звісно добряче,1 г за сутки вєбав,більше Нехочу .😁😁Хто любить таке ,скажу що в цього магаза пре реально,але точно не для мене.🥲краще вже травою вбитися
Да, а в моменте кажется что это лучшее состояние и всё заебись. Но потом будет расплата, и это ещё хорошо если сразу чувствуется что организму плохо, некоторым "повезло" и им не так плохо психологически, но потом состояние болезни на отходах будет постоянным без спидов и ещё хуже физический вред. Мет поэтому лучше вообще не пробовать т.к. отходов сильных не будет, а физический вред больше

Назад
Сверху